12 Temmuz 2013 Cuma

Bloggerlar ÇalıyorSelam blogdaşlar,
Naaptınız yahu hiç ses soluk yok?
Muhtemelen blog aleminin tozlu raflarına kaldırıldığım için bu yazıyı kimse okumayacak ama okuyun güzel şeylerden bahsedicem. Haydi bakiim.

Aslında çok güzel şeyler olmuyo bu aralar dünyada, ülkede.. Daha doğrusu çok güzel olup da zorla mahvedilen şeyler baş göstermekte.. Evet, anladığınız gibi tabii ki "Gezi" den bahsediyorum. Şimdiye kadar onlarca şey yazmak istedim bu konuyla ilgili ama kelimelerin ne kadar boş, yetersiz kalacağını bildiğimden kendimce konuştum durdum. Sinirliyim, üzgünüm, şaşkınım ve benzeri çoğu şey...

Neyse ki böyle şeylerin arasında bazen güzel hadiseler de patlak verebiliyor.
Olay şu ki sevgili müzisyen blogdaşlarımız şahane bir projeye girişmişler. Hatta şu an ikincisi için kollar sıvanmış bile.
Proje, "Bloggerlar Çalıyor".
Projeyi başlatan blogdaş, http://yufkayureklikelgobekli.blogspot.com blogunun sahibi.
Hatta ve hatta en öncelikle caanım arkadaşım Mr. Patates de bu projede yer alıyor. İlk projedeki diğer isimler ise; Debriyaj , BangBang , SenbonZakura ve ZeyneptunJupiterdim .

Farklı farklı yerlerde oldukları halde, ilgi alanlarınca kayıtlar alıp bir araya getiren bu müzik aşığı blogdaşlar, bence muazzam bir işe el atmışlar. Hele ki ilk parçaları "Kesmeşeker - Her Şey Sermaye İçin Sevgilim" olunca hepten beni benden aldı bu hadise.


Onları sonunda kadar destekliyor ve kocaman tebriklerimi iletiyorum. Sonraki projelerinde vokal desteği yapma isteğimle yazıyı sonlandırırken hemmen size dinlemeniz ve projeyi başlatan blogdaşı tanımanız için link  veriyorum. Bilenler bilmeyenlere anlatıversin, haydi bakalım.


şimdi buraya tıklamalısın


Selaam olsun.

Cut.

5 yorum:

 1. "Muhtemelen blog aleminin tozlu raflarına kaldırıldığım için" mi? Bence bu söz konusu sen olduğunda mümkün değil :)
  Çok güzel bir tanıtım çok güzel bir ses çıkarma eylemi olmuş bu da gezideki diğer akıl dolu güzellikler gibi:)
  Paylaşımın için sağol canım :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Benim caanim Bengum olur da bu blog bos kalır mi hic :)
   Teşekürler canım benim tatlı yorumun için :)

   Sil
  2. Canımsın sen yaa :)) Boş kalmaz tabii. Vallaha özlemişim senii, çok özlemişim :)

   Sil
 2. Olleeey, benim güzel dostum, güzel grubumun güzel vokali blog camiasına dönmüş, hem de neler neler yazmış öylee! Yarın provada canını çıkarana sarılayım sana bi, hatırlat.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. hatırlatmaaam mııı :)
   seni yiieerim üstelik ! yorumunu, tipini, davul tınısını mıncırarak sevdiğim ^_^ :*

   Sil