9 Ekim 2011 Pazar

Günler dipnotu


Merhabalar canım blogdaşlarım,
Ne zamandır yazamadım hiç,bunun sıkıntısını içimde taşıyordum gerçekten..
Ama anlayacaksınızdır ki değişimlere başlamış bulunmaktayım.
Bir senelik durağanlığın ardından yeniden hayata döndüm gibi bir şey..
Tamam bu kadar abartılamaz belki ama,bu benim için büyük bir şey..Çünkü size hep bahsettiğim o , "bir şeyler yapma" durumundan fazlaca uzaktım..Ama şimdi yeniden kavuştum.
Okul ve diğer uğraştığım birkaç şey şuan beni epey oyalıyor."Diğer uğraştığım birkaç şey" cümlesini açacak olursam,müzik ve tiyatro demeliyim.
Müziğe yeniden yeltendik pek sevgili arkadaşlarımla.Şu an denemeler aşamasındayız ama gayet keyifli.O arkadaşlarımdan biri de,severek takip ettiğinizi düşündüğüm edibüd cüğüm :)
Sonra bir de tiyatroya yazıldım,ona gidip geliyorum.Çok keyifli geçiyor,insanların hala "sanat" yaptığını görmek müthiş bir mutluluk veriyor bana.Tiyatro hocamız 'Serhat Akkaş' gerçekten işini kıvamında bir tiyatro disipliniyle ve aşkıyla yapan bir sanatçı.
Bu arada okulda derslerim çok güzel gidiyor ve bu da beni umutlandırmaya başladı.Ama sadece dersler!
Yoksa okulda aksaklıklar yok diyemem..Lisede dersimiz boş olunca sevinirdik,keşke dersler tatillerden az olsa derdik..Ama şimdi böyle durumlar olunca hiç hoşlanmıyorum ve derse girmek istiyorum!
Bakın, insanoğlu memnuniyetsizliğine bir örnek daha :)
İşte bu aralar böyle bir ahval içerisindeyim..Ama bloguma yazı yazmadığım her gün kendimi kötü hissediyorum..Bunu tüm samimiyetimle itiraf edebilirim..
Ve son olarak,bana şans dilemenizi istediğim konu vardı ya,olmadı işte o
:(
Ne yapalım..:/


Dip not: Bildiğiniz üzere Muğla'ya gitmiştim,çok ama çok keyifli vakit geçirdim ve ablamı çok seviyorum! :)

Kestik!